Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Futbola turnīrā uzvar garkalnieši

5.novembrī risinājās Siguldas Sporta skolas organizētās Siguldas novada skolu atklātās sacensības telpu futbolā D vecuma grupai (4.-5.klase). Piedaloties sešām komandām no četrām dažādām skolām, pārliecinoši spēcīgākās izradījās kaimiņu novada  Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskolas 4. un 5 klašu skolēnu komandas, kurām labu konkurenci sastādīja arī Siguldas pilsētas vidusskola. Savu futbola prasmi centās parādīt arī Laurenču sākumskolas un Siguldas 1. pamatskola komandas, kurām būs laba pieredze, mācoties no spēcīgākajām komandām.
Rezultāti:
1.vieta   Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskola 1 (5. klase) 
2. vieta   Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskola 2 (4. klase)  
3.vieta   Siguldas Pilsētas Vidusskola (5. klase)
 
Turnīra rezultatīvākais spēlētājs - Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskolas 2 komandas spēlētājs Kārlis Šteimaks, kurš guva 8 vārtus.

Siguldas novada skolu atklātās sacensības telpu futbolā C vecuma grupai notiks 14.novembrī Siguldas Sporta skola.
 

Futbols_D_grupa_tabula.doc