Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldas Sporta skola uzņem audzēkņus; aicinām reģistrēties e-vidē

Siguldas Sporta skolā no 20.augusta līdz 20.septembrim norisināsies jaunu audzēkņu uzņemšana astoņās nodaļās: Badmintons, Basketbols, Dambrete, Distanču slēpošana, Kalnu slēpošana, Orientēšanās sports, Peldēšana, Vieglatlētika
Uzņemšanas pārbaudījumi Peldēšanas nodaļā notiks 27.augustā, plkst. 10.00 Siguldas Sporta centrā, Kalnu .slēpošanas nodaļā – 28.augustā plkst. 10.00 Siguldas pilsētas stadionā. 
Informācija par uzņemšanu Siguldas Sporta skolā www.siguldassportaskola.lv, e-pasts [email protected], tālr. 22022898.


Šogad mācībām profesionālās ievirzes programmās ir iespēja pieteikties arī elektroniski pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, aizpildot pieteikuma formu „Iesniegums profesionālās ievirzes programmās”. Pieteikumu varēs aizpildīt nepilngadīga skolēna likumiskais pārstāvis. Neskaidrību gadījumā par elektroniskā iesnieguma aizpildīšanu un iesniegšanu iedzīvotāji varēs vērsties Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 un Siguldas Sporta skola, Gāles ielā 29. Pirms elektroniskās pieteikšanās nepieciešams saņemt ģimenes ārsta izziņu (veidlapa Nr.027/u), kura būs jāpievieno iesniegumam. Elektroniskā pieteikšanās norisināsies līdz 20.septembrim.
Veicot reģistrāciju gan elektroniski, gan klātienē skolā, katram skolēnam tiks piešķirts unikāls identifikācijas kods, kas tiks nosūtīts uz pieteicēja norādīto e-pasta adresi. Kopējais saraksts ar skolēniem, kuri atbildīs noteiktajiem kritērijiem un tiks uzņemti profesionālās ievirzes programmās, tiks publicēts 2019. gada 23.septembrī pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv.


Basketbola nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes vecumā no 7 līdz 11 gadiem. Basketbola nodaļa piedāvā vispārattīstošus, interesantus treniņus. No U-10 vecuma grupas Siguldas Sporta skolas audzēkņi piedalās Latvijas Jaunatnes basketbola līgas organizētajos turnīros, no U-12 vecuma grupas Sporta skolas komandas spēlē Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionātā. Basketbolistu nodarbības notiek Siguldas Sporta skolā, Siguldas Sporta centrā un Allažu Sporta centrā. Informācija par Basketbola nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.
Badmintona nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes vecumā no 7 līdz 9 gadu vecumam. Zēni un meitenes 10 - 12 gadu vecumā  tiks uzņemti ar atbilstošu fizisko un speciālo sagatavotību. Siguldas Sporta skolas badmintonisti visās vecuma grupās ir vieni no spēcīgākajiem Latvijā. Šīs nodaļas treniņgrupu nodarbības notiek Siguldas 1.pamatskolā, Siguldas Sporta centrā. Informācija par Badmintona nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.
Vieglatlētikas nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 9 gadu vecumam. Vieglatlētikas pamatā ir cilvēku dabiskās kustības - iešana, skriešana, lēkšana. Sporta veids attīsta un izkopj organisma galvenās fiziskās īpašības. Siguldas Sporta skolas vieglatlētu nodarbības notiks stadionā (rudens, pavasara, vasaras periodā), Siguldas Sporta centrā. Informācija par Vieglatlētikas nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.
Dambretes nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 10 gadu vecumam. Dambretes galvenais uzdevums ir attīstīt domāšanas procesus, veicināt un uzlabot atmiņu un iztēli. Siguldas dambretisti regulāri izcīna godalgotas vietas Latvijas jauniešu čempionātos 64 un 100 lauciņu dambretē, pārstāv Latviju Eiropas un pasaules jauniešu čempionātos. Dambretistu nodarbības notiek Siguldas Valsts ģimnāzijas telpās, Kr. Barona ielā 10. Informācija par nodarbībām, zvanot trenerim Edgaram Ratniekam, tālr. 20000058.
Distanču slēpošanas nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 10 gadu vecumam. Nodarbības notiek Fischer slēpošanas centrā, Puķu ielā 4, Siguldas Sporta centrā. Informācija par Distanču slēpošanas nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.
Kalnu slēpošanas nodaļā tiks uzņemti 8 g.v. un vecāki zēni un meitenes ar atbilstošu fizisko un speciālo sagatavotību konkursa kārtībā saskaņā ar skolas mācību-treniņu grupu komplektācijas plānu. Uzņemšanas pārbaudījumi notiks 28.augustā plkst. 10.00 Siguldas pilsētas stadionā. Iepriekšēja pieteikšanās pārbaudījumiem līdz 23.augustam, rakstot uz e-pastu [email protected] Informācija par Kalnu slēpošanas nodaļu, zvanot pa tālr. 29427341.
Orientēšanās sporta nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 10 gadu vecumam. Orientēšanās sports ir aizraujoša aktivitāte Tev un taviem draugiem, atrašanas prieks un kopīgi pavadīts laiks; dabas un apkārtnes iepazīšana, mācīšanās būt vērīgam, savas izdomas, veiklības un veiksmes pārbaudīšana. Un tas viss svaigā gaisā. Informācija par Orientēšanās sporta nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.

Peldēšanas nodaļā tiks uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 11 gadu vecumam konkursa kārtībā. Peldēšana ir viens no skaistākajiem sporta veidiem, kurš vispusīgi ietekmē un norūda organismu. Peldēšana uzlabo asinsriti, stimulē sirds darbību, nostiprina elpošanas sistēmu, kaulu audus, mugurkaulu, veido pareizu stāju, uzlabo pašsajūtu. Uzņemšanas pārbaudījumi notiks 27.augustā plkst. 10.00 Siguldas Sporta centrā. Iepriekšēja pieteikšanās pārbaudījumiem līdz 23.augustam, rakstot uz e-pastu [email protected]
 

uzņemšanas_tabula2.pdf