Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldas Sporta skolā no 20.augusta līdz 20.septembrim norisināsies jaunu audzēkņu uzņemšana astoņās nodaļās: Badmintons, Basketbols, Dambrete, Distanču slēpošana, Kalnu slēpošana, Orientēšanās sports, Peldēšana, Vieglatlētika
Uzņemšanas pārbaudījumi Peldēšanas nodaļā notiks 27.augustā, plkst. 10.00 Siguldas Sporta centrā, Kalnu .slēpošanas nodaļā – 28.augustā plkst. 10.00 Siguldas pilsētas stadionā. 
Informācija par uzņemšanu Siguldas Sporta skolā www.siguldassportaskola.lv, e-pasts [email protected], tālr. 22022898.

No 12. līdz 16. augustam norisinājās nometnes „Bumbiņa ir ātra” un “Sportotprieks – ūdens!”, ko organizēja biedrība “Siguldas Sporta skolas atblatsa biedrība” ESF projekta Nr. 9.2.4.2/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros (identifikācijas Nr. SNP 2019/05/IZŅĒMUMS).  48 laimīgi, sportot un aktīvi atpūsties griboši bērni pavadīja lieliskas, piepildītas...Lasīt tālāk

Esi uzsācis mācības vispārizglītojošās skolas 1. vai 2.klasē? Tad ir īstais brīdis iestāties arī Sporta skolā, lai pēc skolas mācību stundām apgūtu kādu no mūsu piedāvātajiem sporta veidiem. Noteikti būsi priecīgs izkustēties profesionālu treneru vadībā, kļūt ātrāks, veiklāks, spēcīgāks, pārliecinātāks par sevi, satikt jaunus draugus, startēt sacensībās gan tepat Siguldā, gan tuvākās un tālākās Latvijas un Eiropas pilsētās. 
Arī mēs esam skola, kura pēc astoņiem mācību gadiem izsniegs apliecību par sporta veida pamatzināšanu apguvi, un būs iespējams turpināt mācības nākamajā līmenī, pēc kura iegūtā apliecība jau būs plats solis sporta trenera profesijas apguves ceļā.

Piedāvājam trenēties š...Lasīt tālāk

12.augustā sākas divas 5 dienu ilgas Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības organizētās dienas nometnes 8-12 gadus veciem bērniem, kas notiek ESF projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros. 
Nometnes “Bumbiņa ir ātra” laikā 24 bērni piecu dienu laikā apgūs badmintona spēles pamatus, dosies pārgājienos uz Siguldas apkārtnes skaistākajām vietām, aktīvi atpūtīsies lāzertaga poligonā un futbolgolfā.
Nometnes “Sportotprieks – ūdens” 24 bērniem vairākas nodarbības notiks Siguldas Sporta centra baseinā, viņi dosies pārgājienos un aktīvi atpūtīsies futbolgolfā.
Abas nometnes bērni klausīsies fizioterape...Lasīt tālāk

 

No 5.-7.jūlijasm Jelgavā norisinājās Latvijas Jaunatnes VII Olimpiāde. Kopumā piedalījās 59 novadu un pilsētu komandas. Siguldas novada komanda ieguva 17.vietu, izcīnot trīs zelta, divas sudraba un četras bronzas medaļas.

Lasīt tālāk

 

Siguldas novada komanda sastāv no 34 sportistiem, 10 treneriem. Komanda startēs septiņos olimpiskajos  sporta veidos – vieglatlētikā, badmintonā, peldēšanā, pludmales volejbolā, džudo, golfā, loka šaušanā un vienā neolimpiskajā sporta veidā – orientēšanās sportā.

Lasīt tālāk

Siguldas Sporta skola šovasar organizē divas diennakts nometnes Smiltenē.

No 05.augusta līdz 10.augustam nometnē piedalīsies Basketbola nodaļas trenera Mareka Veica MT-2 grupas audzēkņi, Basketbola nodaļas treneres Leldes Bērziņas MT-4 M, MT-2 grupu audzēkņi un Basketbola nodaļas treneres Agnijas Enikovas MT-5 un MT-4 Z grupu audzēkņi.

No 12. augusta līdz 17.augustam nometnē piedalīsies Peldēšanas nodaļas treneres Andras Fridrihsones audzēkņi un Vieglatlētikas nodaļas treneres Solveigas Ziediņas MT-4 un MT-2 grupu audzēkņi.

Dalības maksa nometnē ir 72,00 euro. 

Lasīt tālāk

Sestdien un svētdien Ventspilī notika Latvijas čempionāts vēl vienā vecuma grupā. Vairāk nekā 400 jauno vieglatētu – 14 un 15 gadīgie zēni un meitenes (U16 vecuma grupā) sacentās 38 disciplīnās. Pirmo reizi notika arī Latvijas čempionāts U14 vecuma grupā daudzcīņās.

Kā jau sezonas svarīgākajās sacensībās, jaunie vieglatlēti vairumā disciplīnās arī sasniedza šogad labākos rezultātus Latvijā (Lat SB). Tomēr vislielāko uzslavu pelnījusi Smiltenes trenera Guntara Marksa audzēkne Hanna Gabriela Ziemiņa.15-gadīgā meitene 400 g smago šķēpu raidīja 58,88 m. Tagad Hannai Gabrielai pieder jau divi Latvijas rekordi meiteņu kateg...Lasīt tālāk

Siguldas badmintona kluba/Siguldas Sporta skolas pārstāves Jekaterina Romanova un Liāna Lencēviča izcīnījušas trešo vietu sieviešu dubultspēļu sacensībās Paņevēžā notikušajā pasaules reitinga turnīrā “RSL Lithuania International 2019”, kurā startēja vairāk nekā 240 spēlētāju no 36 pasaules valstīm.
Pirmajā kārtā siguldietes ar 21:12, 21:11 pieveica Katarinu Zablocku un Uļjanu Zaharovu no Baltkrievijas, otrajā ar 21:16, 21:18 ar pirmo numuru izliktās lietuvietes Vītauti Fomkinaiti un Gerdu Voitehovsku, ceturtdaļfinālā ar 21:13, 21:17 tika apspēlētas Basja Grodinska un Hollija Ņūvola no Skotijas, bet pusfinālā Jekater...Lasīt tālāk

Noslēgušās biedrības “Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības” organizētās ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros nometnes. Viena no tām ir “Sporta karalienei pa pēdām!”, otra “Tici – Tu vari!” (identifikācijas NR. SNP 2019/05/IZŅĒMUMS).

Lasīt tālāk

 

 

“Veselīga uztura un fizisko aktivitāšu nometnes bērniem ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā” ietvaros”

Lasīt tālāk

 

Sākušās biedrības “Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības” organizētās ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros nometnes. Viena no tām ir “Sporta karalienei pa pēdām!” (identifikācijas NR. SNP 2019/05/IZŅĒMUMS

Lasīt tālāk

Uzņemšana 
Siguldas Sporta skolā 2019./2020.mācību gadā

Siguldas Sporta skola piedāvā mērķtiecīgus treniņus sertificētu treneru vadībā 14 akreditētās sporta programmās 8 sporta veidos: badmintonā, basketbolā, dambretē, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, orientēšanās sportā, peldēšanā, vieglatlētikā, kā arī vairākas interešu izglītības programmas. Nodarbības notiek Siguldas Sporta centrā, Siguldas Sporta skolā, Fischer slēpošanas centrā, Pilsētas slēpošanas trasē, Allažu sporta centrā, Siguldas 1.pamatskolas...Lasīt tālāk

Nākamajā nedēļā, 21., 22., 23.maijā, notiks Siguldas Sporta skolas informatīvās dienas. Gaidām bērnus, kuri vēlas pievienoties mūsu kuplajam kolektīvam, kopā ar vecākiem Siguldas Sporta centrā no plkst. 17.00-19.00. Pastāstīsim, atbildēsim uz jautājumiem, piedāvāsim ģimenisku kopā sportošanu mūsu piedāvātajos sporta veidos. Ar informatīvo dienu programmu var iepazīties https://new.siguldassportaskola.lv/par-mums/uznemsana/

Siguldas Sporta skola piedāvā mērķtiecīgus treniņus sertificētu treneru vadībā 14 akreditētās sporta programmās 8 sporta veidos: badmintonā, basketbolā, dambretē, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, o...Lasīt tālāk

Ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu šovasar novadā norisināsies vairākas veselīgam uzturam un fiziskām aktivitātēm veltītas skolēnu dienas nometnes, ko organizēs  „Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība”. 

Siguldas Sporta skola tās audzēkņiem u...Lasīt tālāk

Jau piekto gadu notika Siguldas novada skolu sacensības ugunsdzēsības lietišķajā sportā. Kā jau tradicionāli, pasākumu organizē Rīgas rajona Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība (BUB) sadarbībā ar Siguldas Sporta skolu un Siguldas novada izglītības iestādēm. Šajās sacensībās tiek aicināti piedalīties 7. un 8.klašu skolēni, zēnu un meiteņu komandas. Šogad piedalījās 18 meiteņu un 17 zēnu komandas no Siguldas 1.pamatskolas, Siguldas pilsētas vidusskolas, Siguldas Valsts ģimnāzijas un Allažu pamatskolas...Lasīt tālāk

Ceturtdien, 23.maijā, Siguldas pilsētas stadionā risinājās ikgadējās skolēnu sporta spēles, šoreiz savā starpā tikās un sacentās Siguldas novada skolu 5.-6.klašu skolēni. Kopumā piedalījās 17 komandas no visām novada skolām. Bērnu skaits pārsniedza 350 dalībniekus. Azarts, prieks, cīņas spars bija jūtams katrā metrā un katrā centimetrā. Katrs skolēns šajā diena veica četrus fiziskos pārbaudījumus – atspoles skrējienu, pildbumbas metienu, tāllēkšanu no vietas un kombinēto stafeti, kas sastāvē...Lasīt tālāk

Otrdien, 21.maijā, Siguldas pilsētas stadionā, Ata Kronvalda ierlā 7A, no plkst. 12.00 risināsies tradicionālās vieglatlētikas sacensības "Siguldas Pavasaris". 

U10 un U12 vecuma grupu jaunie sportisti sacentīsies šādās disciplīnā: 

U12 grupa – 2008.-2009.g.dz.zēni un meitenes:
• 60m,
• 60m/b (12,0/68,0/6,50),
• 300m,
• 600m meitenēm,
• 1000m zēniem,
• tāllēkšana,
• bumbiņas mešana (150g),
• stafete 8 x 125m, komandā 4 zēni un 4 meitenes.
U10 grupa – 2010.g.dz.un jaunāki zēni un meitenes:Lasīt tālāk


No 29. aprīļa līdz 5. maijam Otepē, Igaunijā aizvadīts Pasaules skolēnu čempionāts orientēšanās sportā, kurā piedalījās arī divas Siguldas novada orientieristes – Kristīne Brunere un Anete Actiņa.
Čempionāts sākās ar garo distanci 1. maijā. Meiteņu vecākajā W1 grupā, kur startēja valstu izlases, kalnainajā un brikšņainajā Otepes apkārtnē 75 dalībnieču konkurencē bronzas medaļu izcīnīja  Kristīne Brunere, zaudējot uzvarētājai no Zviedrijas tikai 1 minūti un 4 sekundes, savukārt Anetei Actiņai jaunāko meiteņu W2 valstu izlašu grupā 23.vieta 72 dalībnieču konkurencē. Vidējā distancē 3. maijā Kristīne Brunere izcīnīja augsto 8. vietu, bet Anete Actiņa -  18.vietu.
Valstu komandu kopvēr...Lasīt tālāk

Šosezon tiks piedāvāti trīs veidu sacensību seriāli - riteņbraukšanā, skrituļslidošanā  un rollerslēpošanā, kā arī peldēšanā, kas tiek rīkots pirmo reizi un ir šī gada jaunums.  
Ar pirmo posmu jau 15.maijā notiks “S! – Peld”, kas ir bērnu un pieaugušo peldēšanas sacensības, kurās var piedalīties ikviens peldēšanas entuziasts. Sacensības notiks Siguldas Sporta centra lielajā peldbaseinā divos posmos un otrais posms paredzēts 11.decembrī. 
“S! – Peld” sacensību mērķis ir popularizēt peldēšanu visās vecuma grupās, veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu, ...Lasīt tālāk

Latvijas jauniešu čempionātā badmintonā U17 un U13 vecuma grupās, kas nedēļas nogalē notika Valmierā, krietnu medaļu kolekciju ievākušas Siguldas jaunās badmintonistes.
Jau otro gadu pēc kārtas U17 grupas vienspēļu turnīrā Latvijas čempiones titulu izcīnīja trīspadsmit gadus jaunā siguldiete Anna Kupča, kura finālā ar 21:16, 21:12 uzvarēja Annemariju Lorēnu Priedi no Rīgas. Trešo vietu ieguva vēl viena Siguldas badmintona kluba/Siguldas Sporta skolas pārstāve Annija Rulle-Titava, bet ceturtajā vietā ierindojās Arta Priedniece, kura toties guva čempiones titulus abos dubultspēļu turnīros. Paula Mackēviča un Amanda Sofija Grosberga šajā grupā ierindojās attiecīgi ...Lasīt tālāk

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas delegācija otrdien, 4.jūnijā plkst.11:00 dosies tradicionālajā vizītē uz Saeimu, kur Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sveiks sezonas labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus, Rīgas Biznesa skolas stipendijas ieguvēju, kā arī tos jaunos basketbolistus, kuri treniņus un spēles pratuši savienot ar labām sekmēm mācībās.

Lai varētu pretendēt uz līdzdalību šajā pasākumā  LJBL dalībniekam vai dalībniecei līdz 2.jūnijam, plkst.12:00 liecības kopija jāiesniedz LBS birojā (Ieriķu iela 3) vai jāiesūta ieskenēta (Lasīt tālāk

Latvijas skolu komandu čempionātā badmintonā 2019.gadā visās trijās vecuma grupās uzvaru izcīnīja Siguldas skolu komandas, kuras kā balvu saņema “Tallink” kruīza ceļojumu 12 personām maršrutā Rīga – Stokholma - Rīga. Sākumskolu vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja Siguldas pilsētas vidusskolas komanda, bet pamatskolas un vidusskolas vecuma grupā uzvarēja Siguldas valsts ģimnāzijas komandas.


Latvijas skolu komandu čempionāts badmintonā notika Valmierā 2019.gada 2.maijā. Čempionātā piedalījās 23 skolu komandas, kuras pārstāvēja visus četrus Latvijas novadus, kā arī Rīgu.

Sākumskolas vecuma grupā par Tallink dāvāt...Lasīt tālāk

Kā katru gadu, arī šajā pavasarī Sporta skolas audzēkņiem jānokārto speciālās fiziskās sagatavotības un vispārējās fiziskās sagtavotības testi, kā to nosaka profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas. 

Siguldas Sporta skolas SFS un VFS kontrolnormatīvu kārtošanas grafiks 2018./2019.m.g.

Lasīt tālāk

Siguldas Sporta skola, sadarbībā ar biedrību “Siguldas 1.pamatskolas atbalsta biedrība” organizēja Siguldas novada skolu sacensības florbolā 7.,8.,9. klašu grupām. Sacensības notika Siguldas 1.pamatskolas sporta zālē, galvenā tiesneša Jāņa Levanoviča vadībā.
Visās tŗīs klašu grupās pirmās  vietas izcīnīja Siguldas 1.pamatskolas klašu komandas.
7.klašu grupā sacensības notika 10.aprīlī un piedalījās astoņu klašu komandas. Turnīrā izspēlēja divas apakšgrupas un tālāk pusfinālos tikās divas labākās komandas no katras apakšgrupas.
8.klašu sacensības notika 17.aprīlī un piedalījās sešas klašu komandas, arī izspēlēja spēles apak&sca...Lasīt tālāk

Otepē, Igaunijā, no 29. aprīļa līdz 5. maijam norisinās Pasaules skolēnu čempionāts orientēšanās sportā, kur vienmēr ar augstiem panākumiem izcēlušies Latvijas jaunie talanti.
Garās distances sacensībās meiteņu vecākajā grupā, kur startēja valstu izlases, sudrabs un bronza attiecīgi Elzai Ķuzei un Kristīnei Brunerei (Siguldas Sporta skola, Siguldas Valts ģimnāzija), savukārt jaunāko meiteņu konkurencē skolu vērtējumā sudraba godalga Agnesei Jaunmuktānei.
Vietas labāko sešiniekā vēl virknei latviešu - 6. vieta Dāvim Šolmanim (M1 Selected), 5. vieta Audrim Odo Vītoliņam (M2 School), 5. vieta Emīlam Lazdānam (M2 Selected), 5. vieta Anetei Strautai (W2 Selected).
Visi rezultāti: https://w...Lasīt tālāk

24.aprīlī Siguldas sporta skolas jaunākie basketbolisti (2010 un 2011.gadi) aizvadīja draudzības spēli pret Cēsu sporta skolas basketbolistiem, spēle bija ļoti labs treniņš jaunajiem puišiem, lai sāktu izprast basketbola spēli laukumā. Bija gan daudz labas epizodes gan arī vairākas kļūdas, kas tik agrā vecumā ir pieļaujami un puiši var mācīties no savām kļūdām. Siguldieši šajā spēle bija pārāki un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 29:19. Jāizceļ Emīls Vikmanis, kurš sameta 18 punktus un palīdzēja siguldiešiem uzvarēt.
Komandas sastāvs:
K.Putniņš
R.Ķiploks
K.Krūmkalns
D.Švāns
K.Caucis
M.Ķergalvis
R.Šulcs
J.Vēv...Lasīt tālāk

19.-21.aprīlī Rīgā risinājās Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē U16, U19 vecuma grupām. Siguldu U16 grupā pārstāvēja Kristīne Urtāne, Renards Helfrehts, Kristiāns Lelis, Vilnis Lembergs, savukārt U19 grupā Līva Oliņa. Diemžēl nevienam siguldietim neizdevās iekļūt labāko trijniekā, kas nodrošinātu startu Latvijas izlases sastāvā Eiropas un pasaules jauniešu čempionātos. Pirmajā dienā risinājās ātrspēles turnīrs. Tajā labāko rezultātu sasniedza Renards Helfrehts, izcīnot 5.vietu, Kristiāns Lelis 8.vietā, Vilnis Lembergs 9.vietā, Kristīne Urtāne ierindojās 9.vietā, Līva Oliņa 5.vietā. Pamatturnīrā Renardam 4.vieta, Vilnim 9.vieta (Kristiāns nestartēja), Kristīnei 6.vieta, Līvai 5.vieta.

Lasīt tālāk

Otrdienas vakarā Siguldas Sporta skolā notika pirmā Latvijas Jaunatnes basketbola līgas U19  vecuma grupas 1/16 fināla spēle starp Siguldas un Talsu komandām. ļoti saspringtā cīņā ar viena punkta pārsvaru uzvaru svinēja mājinieki. Atbildes spēle notiks ceturtdien plkst. 17.30 Talsu sporta namā. 

Pirmais abu komandu duelis parādīja, ar ko atšķiras regulārās sezonas un playoff  spēles - motivācija basketbolistiem cita, pašatdeve un cīņasspars sasniedz visaugstāko pakāpi. Tam gan šad tad līdzi nāk papildus nervozitāte, kad, šķiet, rokas sāk trīcēt un bumba negrib klausīt. 

...Lasīt tālāk

Sestdien ar vairākām Siguldas komandu spēlēm noslēdzās Latvijas jaunatnes basketbola līgas regulārā sezona. 2018./2019.g sezona beigusies U12, U13 puišu un U13, U14 meiteņu komandām. U14 puiši vēl piedalās pārspēlēs par tiesībām nakošajā sezonā spēlēt 1. divīzijā, bet otrdien U19 puiši uzsāks play-off pirmo kārtu pret Talsiem.

U12 vecuma grupā spēlē 2007.g dzimušie puiši. 51 komandas konkurencē mūsu puiši izcīnīja 33. vietu, sezonas laikā izcīnot 11 uzvaras un piedzīvojot 22 zaudējumus, tabulā sakrājot 80 punktus. Priekšā tikai vienas uzvaras attālumā pa...Lasīt tālāk

Otrdien, 16.aprīlī, sāksies Latvijas Jaunatnes basketbola līgas  (turpmāk LJBL) finālsacensības U19 vecuma grupā. Siguldas Sporta skola 1/16 finālā sacentīsies ar Talsu komandu. Pirmā spēle notiks 16.aprīlī plkst. 18.00 Siguldas Sporta skolā, Gāles ielā 29. Atbildes spēle tiks aizvadīta 18.aprīlī plkst. 17.30 Talsu Sporta namā.
Siguldas komandai šī nebija veiksmīgākā sezona. Pirms diviem gadiem puišiem izdevās izcīnīt Latvijas Jaunatnes basketbola līgas bronzas medaļas U16 vecuma grupā, pagājušajā sezonā nācās samierināties ar 7.vietu U17 grupā, savukārt šajā sezonā, kad Roberts Bērze sezonu aizvadīja LU komandā LBL 2 līgā...Lasīt tālāk

6.aprīlī Bauskā piecas Siguldas skolu komandas startēja Latvijas Skolu 72.spartakiādes finālsacensībās 64 lauciņu dambretē un visas ierindojās labāko trijniekā. Katrā komandā spēlēja četri dalībnieki.

Vecākajā grupā (U16) Siguldas Valsts ģimnāzijas komanda trīs cilvēku sastāvā (attiecīgi visi pretinieki automātiski iegūst vienu uzvaru pret siguldiešiem) uzvarēja visus pretiniekus, tomēr, saskaitot mazos punktus, Siguldai tikai 2.vieta. Komandā spēlēja Renards Helfrehts, Vilnis Lembergs, Kristīne Urtāne.

U14, U11 un U9 grupās Siguldas pilsētas vidusskolas komandas izcīnīja uzvaras. U9 grupā otra SPV komanda izcīnīja 3.vietu. Visās šajās komandās spēlēja Siguldas Sporta skolas Dambretes noda...Lasīt tālāk

Siguldā no 29. līdz 31.martam notika Eiropas badmintona U17 reitinga turnīrs Yonex Latvia U17 International, kurā visās piecās kategorijās pirmās un otrās vietas izcīnīja tikai badmintona spēlētāji no Krievijas. Eiropas badmintona U17 reitinga turnīrs Latvijā notika pirmo reizi. Turnīrā piedalījās 116 spēlētāji no 16 valstīm.
Sieviešu vienspēļu, sieviešu dubultspēļu un jaukto dubultspēļu kategorijās viss pjedestāls bija tikai no Krievijas spēlētājiem. Savukārt vīriešu vienspēlēs vienu no trešajām vietām izcīnīja talantīgas Igaunijas spēlētājs Tauri Kilk, bet vīriešu dubulspēlēs trešo viedu dalīja Ukrainas pāris Danylo Dubynskyi & Nikita Yeromen...Lasīt tālāk

8.martā Siguldas Sporta skolas jaunie peldētāji piedalījās starptautiskajā peldēšanas turnīrā “2nd Madwave Challenge of Latvija”.  Tās tika rīkotas Rīgā, Ķīpsalas peldbaseinā, kurš ir 50m garš un atbilst visiem starptautiskiem standartiem.
Peldētāji peldēja 50m br/st;100m brasā, kurā katrs arī uzlaboja sev piederošos laikus.
Treneres Olitas VIduces audzēkņu rezultāti:

50m br/st (2007. – 2010.dz.g.) meitenes
Adriana Klišāne -  47.16
Polina Pavlova - 55.54
50m br/st (2007. – 2010.dz.g.) zēni
Aksels Veģeris – 36.84 IV
Henrijs Polis – 53.19
Matīss Zembergs – 5...Lasīt tālāk

Siguldas Sporta skolas trenere Gunta Blūmiņa un Vieglatlētikas nodaļas audzēkne Estere Vīksne no 11.līdz 16.martam piedalās Francijas galvaspilsētā notiekošajā Starptautiskās skolu sporta federācijas realizētjā projektā "She runs 2019". Projekta mērķis ir pievērst uzmanību pasaules mēroga jautājumiem, kas ierobežo meiteņu un sieviešu iekļaušanos sportā, izstrādāt programmu, ietverot vairākas aktivitātes, lai meitenēm un jaunietēm nodrošinātu sportošanas iespējas. Projektā no Latvijas piedalās 16 jaunietes un 4 pedagoģes no visiem reģioniem.

Par pirmajām Parīzē pavadītajām dienām stāsta Latvijas delegācijas vadītāja sigu...Lasīt tālāk

Siguldas sporta skolas U10 (2009) basketbola komanda 13.martā Rūjienā aizvadīja Latvijas čempionāta “Baltais kauss" 3.posmu. Divās spēlēs izcīnītas divas uzvaras - ar rezultātu 71:57 uzvara pret Salacgrīvas puišiem, otrajā spēlē pārliecinoša uzvara pret Limbažiem ar rezultātu 107:20.
Turnīra kopējā tabulā esam ar perfektu bilanci 6-0 un turpinām gatavoties fināla posmam, kas norisināsies maijā Rīgā.
Komandas sastāvā spēlēja: G.Antrops, G.Stuklis, G.Pētersons, K.Ervalds, M.Brakovskis, K.Naglis, A.Krauze , R.Mihailovs, K.Ondzulis, M.Ziediņš , E.Vikmanis , A.Bergmanis, K.Reiters.
Tekstu sagatavoja : Treneris M.Veics

Lasīt tālāk

Priekuļos (Cēsu slēpošanas un biatlona trasē) 9.03.-10.03 tika aizvadīts Latvijas čempionāta distanču slēpošanā sezonas noslēdzošais 3.posms. Siguldas Sporta skolas slēpotāji izcīnīja četras individuālās medaļas un divas stafešu slēpojumā.
Pirmajā dienā notika FIS sacensības stafetē (klasiskajā stilā). Izcilu sniegumu, neatstājot nekādu cerību saviem konkurentiem, demonstrēja Siguldas Sporta skolas V12 grupas puišu stafetes komanda (Dāvis Kalniņš, Kristaps Paio, Bruno Bilans - 3x2 km) – 1.vieta un čempionu tituls. Meitenēm S14 grupas stafetē 3x2 km distance 4.vieta (treneris - Kaspars Kārkliņš).
Siguldas Sporta skolas V16 grupas...Lasīt tālāk

Yonex X Latvijas Apvienotās badmintona līgas priekšpēdējā piektā posma sacensībās nedēļas nogalē Siguldā mājiniekiem izdevās izcīnīt divas uzvaras – abas dāmu konkurencē. Laukuma saimniekiem sīvu konkurenci izrādīja Rīgas badmintonisti un viesi no Lietuvas.
Vienspēļu turnīra finālā tikās divas Siguldas badmintona kluba pārstāves – Monika Radovska pārliecinoši ar 21:9, 21:14 pieveica Jekaterinu Romanovu. Spēlē par trešo vietu siguldiete Anna Kupča piekāpās Diānai Stognijai no Rīgas 20:22, 16:21.
Arī sieviešu dubultspēļu turnīra finālā tikās divi Siguldas pāri – Jekaterina Romanova (Siguldas BK)  un Liāna Lenceviča pieveica jaunās Ann...Lasīt tālāk

Sestdien un svētdien Slēpošanas un biatlona centrā "Cēsis" Siguldas Sporta skolas distanču slēpotāji startēs pēdējā FIS Latvijas čempionāta posmā. Sestdien notiks stafešu slēpojumi, savukārt svētdien notiks masu starts brīvajā stilā garajā distancē. Iepriekšējos posmos Siguldas Sporta skolas slēpotāji izcīnījuši vairākas medaļas. 

Lasīt tālāk

Otrdien, 5.martā, Siguldas Sporta centrā notika Vidzemes reģiona “Gauja” skolu finālsacensības volejbolā A  grupai, kurā piedalījās labākās komandas no Siguldas, Cēsu, Valmieras un Smiltenes novadiem. 
Puišu turnīrā Siguldas Valsts ģimnāzijas komanda visās spēlēs izcīnīja skaistas uzvaras un pārliecinoši svinēja uzvaru šajā turnīrā. Otrajā vietā ierindojās Priekuļu tehnikuma komanda, trešajā vietā – Valmieras Pārgaujas ģimnāzija.  Meitenēm galvas tiesu pārākas bija Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas komanda, sudraba medaļas saņēma Valmieras Valsts ģimnāzija, bronzas medaļas Smiltenes vidusskolai.
Labākās turnīra s...Lasīt tālāk

Latvijas XXIX Universiādes badmintona turnīrā, kas notika pagājuša nedēļas nogalē Jelgavā,  piedalījās 26 dalībnieki, kuri pārstāvēja sešas Latvijas augstskolas, tai skaitā RTU, RSU, LU, LLU, DU un LSPA. Turnīrā piedalījās arī 5 ārvalstu studenti, kuri pārstāvēja Vāciju, Indiju un Šrilanku. Tāpat jāatzīmē, kā turnīrā piedalījās ne tikai pieredzējuši badmintona spēlētāji, bet arī savas augstskolas patrioti no citiem sporta veidiem, tai skaitā siguldiete LSPA studente un kalnu slēpotāja Lelde Gasūna, kura piedalījusies Soču un Phjončhanas Olimpiskajās spēles.
Sacensībās piedalījās Latvijas 2019.gada čempioni, tai skaitā Reinis Krauklis un siguldiete Jekaterina Romanova, kuri,...Lasīt tālāk

Eiropas Badmintona konfederācija ir apstiprinājusi un publicējusi Pasaules reitinga Future Series badmintona turnīra Yonex Latvia International nolikumu. Latvijas starptautiskais badmintona turnīrs notiks no 30.maija līdz 2.jūnijam, Jelgavā. Šogad turnīra mājvieta būs nevis Jelgavas Sporta halle, bet Zemgales Olimpiskais centrs.

“Lai gan mūs apmierināja arī Jelgavas sporta halle, kuru bija paspējuši iepazīt gan turnīra rīkotāji, gan dalībnieki, taču kopā ar Jelgavas pilsētas vadību pieņēmām lēmumu turpmāk šo nozīmīgo sporta notikumu rīkot pasākumam atbilstošākajā Zemgales Olimpiskajā centrā,” informē Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs un turnīra “Yonex Latvia Internation...Lasīt tālāk

12.februārī Siguldas Sporta skolas zālē tikās piecas komandas, lai noskaidrotu labākos basketbolistus Siguldas novada skolu sacensībās C vecuma grupā (2005.-2006.g.dz.).

Četrām zēnu komandām no Siguldas Valsts ģimnāzijas (SVĢ), Siguldas pilsētas vidusskolas (SPV), Allažu pamatskolas un Siguldas 1.pamatskolas spēcīgu konkurenci izrādīja SVĢ meiteņu komanda (Alise Trifanova, Ērika Pudņika, Lauma Adrija Bērziņa, Gerda Anita Visocka, Laura Cakule, Elīna Boldāne, Daniela Nagle), kas interesantās un azartiskās spēlēs cīnījās pret zēnu komandām.  Pateicoties stabilai komandas spēlei un garākam rezervistu soliņam, visās spēlēs uzvaras un līdz ar to arī 1.vietu tu...Lasīt tālāk

No 9.-10. februārim Gulbenē norisinājās kārtējais Latvijas Jaunatnes basketbola līgas U13 vecuma grupas zēnu komandu sabraukums. Tika sadalītas 21.-25. vieta čempionātā. Mūsi basketbolist četrās spēlēs tika pie diviem panākumiem. Sestdien tika pārspēta Jelgava 43:38, bet zaudēts Gulbenei 43:54. Svētdien savukārt zaudējums mazrezultatīvā spēlē DSN 24:34 un uzvara spēles izskaņā pret Ezerzemi 47:45.

Tas Siguldas komandai dod 2. vietu sabraukumā un 22. vietu čempionātā, kas nozīmē, ka nākošajā sabraukumā Sigulda spēlēs par 16.-20. vietu.

U13 Meitenes savukārt spēlēja mājās Siguldā par 11.-15. vietu. Nepilnā sastavā esot, četrās spēlēs piedzīvoti četri zaudējumi: 15:62 pret Smilteni, 19:54 pret Līvāniem, 14:33 p...Lasīt tālāk

10.februārī vairāki Siguldas Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas audzēkņi Rīgas sporta manēžā startēja MAXIMA kausa izcīņas sacensībās U16 vecuma grupai.

Treneres Solveigas Ziediņas audzēkne KRISTĪNE URTĀNE sasniedza lielisku personīgo rekordu 60m sprintā, iekļūstot finālā ar rezultātu 8,08s, kur izdevās vēl par simtdaļu rezultātu uzlabot – 8,07s un 3.vieta! Pirmoreiz startējot 60m barjerotajā distancē, KRISTĪNEI izcīnīta augstā 6.vieta (9,51s).
Trenera Arnolda Strengas audzēkne DĀRTA AUZIŅA veica ļoti veiksmīgu priekšskrējienu 60m/b, iekļūstot fināla 4niekā un uzlabojot savu personīgo rekordu līdz 9,41s (4.vieta).
Treneres Guntas Blūmiņas audzēknis RENĀRS JUMIĶIS startēja ar 2 teicami...Lasīt tālāk

Divas Siguldas Sporta skolas audzēknes - distanču slēpotāja Kristīne Brunere (treneris Raivis Zīmelis) un kalnu slēpotāja Rēzija Krastiņa (trenere Sandra Meldere), ir iekļautas Latvijas izlases sastāvā, kas piedalīsies Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē, kas ir lielākais kompleksais sporta forums jauniešiem Eiropā. Uz Olimpiskajām idejām balstītais sarīkojums notiks jau 14.reizi un jaunos atlētus no visas Eiropas šoreiz uzņem Bosnijas un Hercegovinas pilsēta Sarajeva un Austrumu Sarajeva.
Kā vēsta www.olimpiade.lv, Latvijas jaunatnes Olimpiskā komanda ir ieradusies Sarajevā un iekārtojusies Olimpiskajā ciematā, kur dzīvos līdz pat Olimpiādes noslēgumam. Olimpiādes sacens...Lasīt tālāk

Siguldas Sporta skolas audzēkņi 8.-9.februārī ar izciliem panākumiem startēja Kuldīgā Latvijas U18 un U20 čempionātā vieglatlētikā telpās.
U18 grupa

Pirmā uz starta stājās ELZA LEŠINSKA, sarūpējot sev un atbalstītājiem lielisku dāvanu, - 2.vieta un sudraba medaļa trīssoļlēkšanā ar teicamu personīgo rekordu 11,34m, ar šo sasniegumu izcīnot tiesības startēt Baltijas U18 komandu čempionātā, bet tāllēkšanā rezultāts 4,98m un 9.vieta. PAULA LUCĀNE 3000m jeb 15 apļu skrējienu veica 11:50,44, kur pirmās 4 vietas ieskrēja 0,67s!! Pēdējā apļa finiša spurts un cīņa līdz pēdējam metram PAULAI nodrošināja sudraba medaļu...Lasīt tālāk

Veiksmīgi aizvadītas 2019.gada pirmās skolu sporta sacensības vairākos sporta veidos. 
30.janvārī Siguldas Sporta centrā notika Siguldas novada skolu atklātās sacensības tautas bumbā, kurās piedalījās sešas zēnu un piecas meiteņu komandas no Siguldas pilsētas vidusskolas, Siguldas 1.pamatskolas, Laurenču sākumskolas, Allažu pamatskolas,  Vangažu vidusskolas, Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās pamatskolas. Vairāk nekā 100 zēni un meitenes ar azartu devās bumbu cīņās....Lasīt tālāk

18.janvārī Limbažos notika U14 grupas (2006.-2007.dz.g.) atlases sacensības uz Latvijas čempionātu (LČ), kur startēja arī 19 Siguldas Sporta skolas S.Ziediņas, A.Strengas un G.Blūmiņas trenētie vieglatlēti. Katrā no 4 Latvijas zonām tiek organizētas šādas atlases sacenības un tiesības startēt LČ izcīna pirmo 5 vietu ieguvēji + pēc rezultāta 4-6 labākie no visām atlases zonām.

Dubultuzvaru 60m barjerskrējienā un tāllēkšanā svinēja DĀRTA NEIMANE (10,34s un 4,40m).
Elpu aizraujošu sniegumu 1000m demonstrēja ADELE BALANASA, uzvarot sacensībās ar rezultātu 3:38,52.
KAROLĪNA MAGONE 2kg lodes grūšanā veica 9,44m tālu raidījumu, izcīnot sudraba medaļu, bet 60m sprintā 9,31s un 7.vieta.
EMĪ...Lasīt tālāk

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 19.-20. janvārim U13 meiteņu un zēnu komandas aizvadīja 3. kārtas ljbl sabraukumus.

19. janvārī meitenes devās uz Dricāniem sadalīt 16.-19. vietu čempionāta tabulā. Jāspēlē ar Rēzeknes novadu un Rēzeknes komandām. Pirmajā spēlē sīvā cīņā Rēzeknes novadu izdevās pārspēt 27:21. Otrajā spēlē, lai gan pāris minūtes pirms pēdējās ceturtdaļas beigām vēl atradāmies vadībā, pāris nesekmīgi uzbrukumi un Rēzekne aizgāja vadībā, noslēdzot spēli sev par labu 23:17. Līdz ar to izcīnīta 17. vieta sabraukumā un iespēja nākamajā sabraukumā cīnīties par 11.-15. vietu.

Savukārt puiši spēlēja Ogrē un sadalīja 17.-24. vietu čempionātā. Grupu spēlēs piedzīvoti trīs zaudējumi - 21:44 Pārdaugavai, 19:42 Je...Lasīt tālāk

5. un 6.janvārī Siguldas Sporta skolā risinājās Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 3.posma spēles U12 vecuma grupas zēnu komandām. Siguldā posma spēles aizvadīja komandas, kas cīnījās par 25.-32.vietu.

Vispirms komandas aizvadīja apakšgrupu spēles. Sigulda spēlēja ar Cēsu, Rūjienas un Iecavas komandām. Visās spēlēs siguldieši diemžēl cieta zaudējumus, tāpēc pēdējā spēle bija jāaizvada ar otras apakšgrupas 4.vietas ieguvēju VEF 2 komandu. Šo spēli par 7.vietu sabraukumā (kopvērtējuma 31.vietu) Sigulda uzvarēja ar rezultātu 36:33.

Lasīt tālāk

Skolēnu brīvlaikā notika basketbola sacensības "Baltais kauss" 2.posms pašiem jaunākajiem basketbolistiem. Šīs sacensības īpašas ar to, ka piedavā ne tikai basketbola spēli, bet arī dažādas basketbola elementu sacensības ar metieniem un driblu.

3. janvārī savus spēkus izmēģināt basketbola spēlē devās U10 meitenes. Meitenes bija ļoti uztraukušās, jo tās bija pašas pirmās sacensības un pretiniekos divas diezgan nopietnas komandas - Jugla un Ogre. Pirmā spēle pret Juglu. Jau jūtams, ka pretiniecēm basketbols nav svešs, bet cīnījāmies godam un tikām arī pie sava pirmā iemestā groza Marijas Ābolas izpildījumā. Gala rezultāts ...Lasīt tālāk

Aizvadītā gada pēdējās nedēļas nogalē Siguldā risinājās tradicionālais YONEX Siguldas novada un Siguldas badmintona kluba atklātais starptautiskais čempionāts badmintonā, kuru jau daudzus gadus organizē Siguldas badmintona klubs ciešā sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Turnīrā piedalījās vairāk nekā 150 sportisti no Latvija, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Somijas, Zviedrijas, Krievijas, Ukrainas un Indijas. Elites grupas turnīros lielākos panākumus guva Igaunijas badmintonisti un mājinieces siguldietes.
Sieviešu vienspēļu turnīrā par uzvarētāju kļuva Siguldas badmintona kluba pārstāve Monika Radovska, kura finālā ar 21:16, 21:18 pārspēja igaunieti Helinu Rūtelu, k...Lasīt tālāk

Ziemassvētku noskaņu piepildītā Tartu vieglatlētikas manēžā risinājās starptautiskās vieglatlētikas sacensības, kurās piedalījās Igaunijas vieglatlēti, kā arī sportisti  no Rīgas, Valmieras, Cēsīm un citiem novadiem. 
Siguldas Sporta skolas audzēkņi, pārbaudot rudens sagatavošanas periodā ieguldīto darbu treniņos, startēja 200 un 800 m distancēs. Pauls Daugulis, veicot 800 m distanci 2:02 minūtēs, izcīnīja otro vietu U 20 grupā.  Loreta Lemberga veica skrējienu kopā ar U 18 grupas spēcīgām  jaunietēm, rezultātā U 20 grupā pirmā vieta, bet kopējā vērtējumā ceturtā, bet Jeļena Alfjorova  200 m skrējienā finišēja, kā ceturtā, uzrādot personīgo rezultātu.  
Lai veiksmīg...Lasīt tālāk

7.decembrī Siguldas Sporta skolas 2008.gadā dzimušie un jaunākie Vieglatlētikas nodaļas audzēkņi devās uz Limbažu NSSS rīkotajām sacensībām neparastā vieglatlētikas 3-cīņā. Dalībnieki varēja piedalīties lēkšanas, sprinta un grūšanas/mešanas specializētajās distancēs. Kaut siguldieši netika uz medaļu pjedestāla, tomēr tas bija labs sezonas iesākums un jauna pieredze šāda veida sacensībās.
SPRINTA 3-CĪŅĀ  (60m/b, 60m un 200m) Zēniem 2008./2009.g.dz. vecuma grupā vislabāk veicās treneru Guntas Blūmiņas un Arnolda Strengas audzēkņiem. Sprinta daudzcīņā Ernests Lešinskis kopvērtējumā ieguva 5.vietu (60m individuāli 2.la...Lasīt tālāk

12.decembrī Siguldas Sporta skolas peldētāji piedalījās pirmajās oficiālajās izbraukuma sacensībās. Tās organizēja Valmieras Bērnu sporta jaunuzceltajā  OC peldbaseinā, kurš atbilst visiem starptautiskiem standartiem. Sacensībās piedalījās arī sportisti no Jelgavas.
Jaunākie sacensību dalībnieki (2008., 2009.g.dz. un jaun.) veica brīvajā stilā  un uz muguras 25 m distances peldējumus.  Vecākie sacensību dalībnieki (2007.g.dz.) - 50m distance; (2006.; 2005.; 2004.-2000.) - 100m distance. 2006. dzimušie un vecāki dalībnieki sacentās arī kompleksajā peldējumā.
Siguldas Sporta skolas 2009. dz.g. meitenes  sacensībās uzrādīja ļoti labus rezultātus un izcīnīja medaļas. Anete Anspok...Lasīt tālāk

13.decembrī Siguldas Sporta centrā 2009.-2010.gadā dzimušie zēni un meitenes sacentās vieglatlētikas 4-cīņas sacensībās, kuras organizēja Siguldas Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas trenere Solveiga Ziediņa. Četrcīņas disciplīnas bija 30m sprints, tāllēkšana, pildbumbas mešana un 100m skrējiens. Tiesnešu pienākumus pildīja Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas vecāko grupu audzēkņi. Medaļas tika izcīnītas kopvērtējumā, saskaitot atsevišķās disciplīnā izcīnītās vietas.

2010.g.dz. meiteņu konkurencē uzvarēja Alesija Terlanova (kalnu slēpošana, tr. G.Gasūna) - 7 punkti, 2.v. Annika Slapjuma (basketbols, tr. L.Bērziņa) - 11 punkti, 3.v. Lība Šķipore (vieglatlētika, tr...Lasīt tālāk

13.novembrī Siguldas Sporta centrā norisinājās Siguldas novada skolu sacensības telpu futbolā C grupai, šajā vecuma startē jaunieši, kuri mācās 6.-7. klasē. Sākotnēji turnīram pieteicās sešas komandas, tomēr piedalījās četras – Laurenču sākumskola, Siguldas Valsts ģimnāzija un Siguldas pilsētas vidusskola ar divām komandām.

Daudzveidīgas emocijas un spēles prieks nepazuda nevienā spēlē, pat tad, ja pretiniekam bija ievērojams pārsvars.

Pārliecinoši spēcīgākie bija Siguldas Valsts ģimnāzijas spēlētāji. Komandas sastāvs – Emīls Matīss Bangevics, Dāvids Liziņš, Mareks Mazurs, Mārtiņš Mežsargs, Artūrs Ersts, Kristaps Stupelis, Roberts Kraulis, Gustavs Au...Lasīt tālāk

4.decembrī Siguldas Sporta skolas sporta zālē tikās četras Siguldas novada skolu D grupas jauniešu (2007. g.dz. un jaunāki) komandas no Allažu pamatskolas, Siguldas 1.pamatskolas, Laurenču sākumskolas un Siguldas pilsētas vidusskolas.
Katrā komandā tika pārstāvēti arī Siguldas sporta skolas basketbola nodaļas audzēkņi, tā kā turnīra gala rezultāti nebija paredzami.
Iegūtās vietas.
1.    Siguldas 1.pamatskola.
2.    Siguldas pilsētas vidusskola.
3.    Laurenču sākumskola.
4.    Allažu pamatskola.
5.    Spēles tiesāja Siguldas Sporta skolas audzēkņi Artūrs Ersts, Markuss Kalniņš, Kristaps ...Lasīt tālāk

27. novembrī Siguldas Sporta centrā notika Siguldas novada skolu atklātās sacensības telpu futbolā B grupas (2003.-2004.g.dz.) un A grupas (1999.-2002.g.dz.) vecuma jauniešiem.
Iegūtās vietas.
B grupa:
1.    Vangažu vidusskola.
2.    Siguldas Valsts ģimnāzija.
3.    Siguldas 1.pamatskola.
4.    Siguldas pilsētas vidusskola.
A grupa:
1.    Siguldas Valsts ģimnāzijas 1. komanda “Leģendas”.
2.    Siguldas pilsētas vidusskola.
3.    Vangažu vidusskola.
4.    Siguldas Valsts ģimnāzija 2.
Šajā turnīrā p...Lasīt tālāk

1.un 2.decembrī Valmierā notikušajā Latvijas junioru (U19) čempionātā piedalījās 53 jaunieši no Liepājas, Talsiem, Jelgavas, Jēkabpils, Siguldas, Valmieras un Rīgas. Vienlaicīgi risinājās arī Latvijas jaunatnes U11 čempionāts, kā arī KROM Kendama sponsorētā Latvijas kausa  sacensības U13 vecuma grupai. 
Siguldas Sporta skolas audzēkne Liāna Lenceviča  U19 vecuma grupā sieviešu vienspēlēs izcīnīja 2. vietu, bet sieviešu dubultspēlēs kopā ar valmierieti Unu Bergu Liāna izcīnīja čempiones titulu. 2.vieta sieviešu dubultspēlēs siguldietēm Annai Kupčai un Annijai Rullei-Titavai, jauktajās dubultspēlēs 2.vieta Dāvim Strazdiņam un A. Kupčai, ...Lasīt tālāk

Latvijas Basketbola Savienība publicējusi U18 kandidātus, kuri tiks uzaicināti uz izlases treniņnometni decembra beigās. Kandidātu vidū ir arī siguldietis Roberts Bērze, kurš šajā sezonā tikai epizodiski dodas palīgā Siguldas Sporta skolas U19 puišu komandai, jo ikdienā spēlē Latvijas Universitātes komandā LBL2 čempionātā. 

Lasīt tālāk

No 27.oktobra līdz 4.novembrim Baltkrievijas pilsētā Gomeļā risinājās pasaules jauniešu čempionāts 100 lauciņu dambretē, kurā Latvijas izlases sastāvā startēja arī divi Siguldas Sporta skolas audzēkņi - Ance Zālmane un Renards Helfrehts. Dalībnieki izspēlēja divus turnīru - ātrspēles un klasikas. 

Ance Zālmane startēja U10 vecuma grupā. Klasikas turnīrā viņai 20.vieta 28 dalībnieku konkurencē, bet ātrspēlē augstā 14.vieta 36 dalībnieku konkurencē. Vēl pirms pēdējās kārtas Ancei bija izredzes uz godalgotu vietu, ja būtu izdevies uzvarēt pēdējo partiju. Diemžēl zaudējums un vieta otrajā desmitniekā.

Renards startēja U16 grupā. Klasikas turnīrā viņam 24.vieta 38 dalībnieku konkurencē, bet ātrspēlē 32.vieta.

Lasīt tālāk

Veicinot aktīvu dzīves veidu Siguldas novada iedzīvotāju vidū, novembrī ikviens interesents aicināts piedalīties bezmaksas rollerslēpošanas apmācībās. Kopumā notiks 6 nodarbības, kuras vadīs pieredzējuši un sertificēti treneri – Raivis Zīmelis un Kaspars Kārkliņš.
Vienas nodarbības ilgums būs 2 stundas, apmācības notiks Fischer Slēpošanas centrā:

•    10. novembrī plkst. 10.30;

• &nbs...Lasīt tālāk

Basketbola nodaļas treneri:

Agnija Labrence, tālr. 29204199 - 2005.g.dz. zēnu komanda, 2001.g.dz. zēnu komanda, LBL3 komanda

Lelde Bērziņa, tālr. 26243493 - 2008.g.dz. zēnu komanda, 2007.g.dz. zēnu komanda, 2006.g.dz. zēnu komanda, 2009.g.dz. meiteņu komanda, 2006.g.dz. meiteņu komanda, 2005.g.dz. meiteņu komanda

Mareks Veics, tālr. 26239139 - 2010.g.dz. zēnu komanda, 2009.g.dz. zēnu komanda.

Basketbola nodaļā var pieteikties zēni un meitenes vecumā no 7 līdz 13 gadiem. Basketbola nodaļa piedāvā vispārattīstošus, interesantus treniņus pirmajos apmācību gados, kā arī draudzības spēles ar līdzīga vecuma bērnu komandām. Sākot no U-10 vecuma grupas, Siguldas Sport...Lasīt tālāk

Siguldas Sporta skolas U19 puišu komanda 14.-16.septembrī piedalījās turnīrā Rakverē, Igaunijā. Par turnīra norisi savu viedokli sniedz komandas kapteinis Kristers Puķītis:

"Šodien Siguldas U-19 basketbola komanda sāka pārbaudes turnīru Igaunijas pilsētā - Rakvere. Pirmajā dienā tika izspēlētas 2 spēles, no kurām diemžēl abās tika piedzīvoti sāpīgi zaudējumi. Pirmajā spēlē lielu lomu nospēlēja igauņu tiesnešu nesaprotamie lēmumi. Spēle noslēdzās ar -3. Otro spēli sākām ļoti miegaini un nonācām iedzinējos ar -22. Spēles laikā paaugstinājām savas spēles kvalitāti, bet beigās pietrūka laiks, un zaudējums ar -5. Zīmīgi, ka pēdējo spēli beidzām ar vienu sp...Lasīt tālāk

Rudens brīvlaikā pirmā posma spēles Latvijas Jaunatnes basketbola līgas organizētajās sacensībās “Baltais Kauss” aizvadīja Siguldas Sporta skolas U10 un U11 zēnu komandas.
Trenera Mareka Veica trenētajiem U10 komandas puišiem tās bija pirmās oficiālās Latvijas mēroga sacensības. Par aizvadītajām spēlēm stāsta treneris M.Veics: “Pirmajā posmā mums bija jāspēlē pret Cēsu Sporta skolas pirmo komandu un Gulbenes BJSS. Cēsu sporta skola tika uzvarēta ar rezultātu 74:24, bet vēl pārliecinošāka uzvara izdevās pār Gulbenes BJSS ar rezultātu 83:8. Liels prieks par puišu labo spēli aizsardzībā un bumbas kontroli uzbrukumā!”
Arī treneres Leldes Bērziņas trenētajiem U11 komand...Lasīt tālāk

Rīt, 2.novembrī, Rūjienā Siguldas Sporta skola aizvadīs jau trešo spēli šīs sezonas Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionātā. Spēles sākums plkst. 20.00.

Pirmajās divās sezonas spēlēs siguldieši cietuši zaudējumus - 59:83 ar BK Dartija un 70:90 ar BK Krāslava/Sporta skola. 

Siguldas komandā iepriekšējā spēlē pret krāslaviešiem izcēlās Ingars Dambergs, gūstot 26 punktus un savācot 12 atlekušās bumbas.

Lasīt tālāk

2018.gada 27. un 28.oktobrī Jaunolaines Sporta namā notika Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem U17 grupā

No 8 Latvijas U17 čempionāta zelta medaļām 5 izcīnīja Siguldas badminton kluba/Siguldas sporta skolas audzēkņi, bet 3 zelta medaļas tika Rīgas jauniešiem no “Dārta/Daugmale”. No 24 medaļām, kas tika sadalītas šajā čempionātā, SBK/SSS spēlētājii tika pie 15 medaļām, “Dārta/Daugmale” - 6, bet pa vienai medaļai saņēma arī jaunieši no Valmieras, Jelgavas un Liepājas.

Zēnu vienspēlēs par Latvijas čempionu kļuva Mārtiņš Daniels Ķirkums (Rīga), kurš finālā divos setos uzvarēja citu rīdzinieku Robertu Renāru Miščenko, Meiteņu vien...Lasīt tālāk

Piektdien, 7.septembrī Siguldas Sporta centrā pulcējās Siguldas novada vispārizglītojošo skolu četrpadsmit 1.klašu skolēni, kopumā 275 dalībnieki. Jaunie skolnieki tika iepazīstināti ar iespējām fiziski un aktīvi nodarboties Siguldas novadā. Vieglatlētika, kalnu slēpošana, skrituļslidošana, dambrete, volejbols, basketbols, futbols, badmintons, džudo, orientēšanās sports, tie bija sporta veidi, ar kuriem bērni tika iepazīstināti. Katrā stacijā sporta treneri īsumā pastāstīja par savu sporta veidu un katrs bērns izpildīja uzdevumu.

Saspringta diena bija arī klašu audzinātājiem, kuriem vēl savu klašu bērni ir jāiepazīst. Bet pedagogi lieliski tika galā. Galvenais, ka bērni bija priecī...Lasīt tālāk