Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Informācija vecākiem, kuru bērni piedalīsies Siguldas Sporta skolas diennakts nometnē Smiltenē

Siguldas Sporta skola šovasar organizē divas diennakts nometnes Smiltenē.

No 05.augusta līdz 10.augustam nometnē piedalīsies Basketbola nodaļas trenera Mareka Veica MT-2 grupas audzēkņi, Basketbola nodaļas treneres Leldes Bērziņas MT-4 M, MT-2 grupu audzēkņi un Basketbola nodaļas treneres Agnijas Enikovas MT-5 un MT-4 Z grupu audzēkņi.

No 12. augusta līdz 17.augustam nometnē piedalīsies Peldēšanas nodaļas treneres Andras Fridrihsones audzēkņi un Vieglatlētikas nodaļas treneres Solveigas Ziediņas MT-4 un MT-2 grupu audzēkņi.

Dalības maksa nometnē ir 72,00 euro. 

Siguldas Sporta skola aicina minēto grupu audzēkņu vecākus ierasties Sporta skolā, Gāles ielā 29, no 02. jūlija līdz 11.jūlijam, lai parakstītu līgumu par bērna dalību nometnē, Sporta skolas lietvedes darba laikā no plkst. 9.00 līdz 17.00. Ja nevarat ierasties šajā laika periodā, lūdzu, zvaniet lietvedei Ievai Smilktiņai, tālr. 26306843, lai vienotos par citu līguma parakstīšanas laiku.

Laika posmā no 15.jūlija līdz 19.jūlijam Siguldas novada pašvaldība izrakstīs līgumu noslēgušajiem vecākiem rēķinu par bērna dalību nometnē, kas jāapmaksā ne vēlāk kā vienu nedēļu pirms nometnes sākuma.

Direktora vietniece Ilze Ratniece, tālr. 22022898

Smiltenes nometnes līguma veidlapa