Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Jaunākos distanču slēpotājus trenēs Laura Lapiņa

Siguldas Sporta skolas Distanču slēpošanas nodaļā jaunajā mācību gadā darbu uzsāks distanču slēpotāja, sporta entuziaste, siguldiete Laura Lapiņa, kura trenēs sākumsagatavošanas grupu (2012.-2011.g.dz. zēni un meitenes). Šīs grupas treniņi notiks ceturtdienās no plkst. 17.00-18.20 un sestdienās no plkst. 12.00 līdz 13.20 Fischer slēpošanas centrā. 
Aicinām pieteikt bērnus Distanču slēpošanas nodaļā, kur profesionālas treneres vadībā viņi attīstīs un izkops organisma galvenās fiziskās īpašības. Laura Lapiņa ir viena no labākajām distanču slēpošanas klasiskā soļa speciālistēm Latvijā.