Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Noslēgušās ESF projekta “Esi vesels Siguldas novadā!” Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības organizētās jūnija nometnes

Noslēgušās biedrības “Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības” organizētās ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros nometnes. Viena no tām ir “Sporta karalienei pa pēdām!”, otra “Tici – Tu vari!” (identifikācijas NR. SNP 2019/05/IZŅĒMUMS).

            Nometņu visas dienas bija ļoti darbīgas un sportiskas. Katru dienu bērni guva milzum daudz pozitīvas emocijas un smaidīgi, reizē arī noguruši devās mājās, kā pēc labi padarīta darba. Abās nometnēs viena diena tika veltīta fizioterapeita un uztura speciālista lekcijām – nodarbībām. Fizioterapeits īpašu uzmanību pievērsa lokanības vingrojumiem, savukārt, uztura speciāliste Marina Svētiņa, pastāstīja par veselīgu uzturu, atbilstoši sportiskām aktivitātēm un kopīgi pagatavoja “veselīgos” burgerus.

Neskatoties uz ļoti karsto laiku, bērni katru dienu sportoja, devās īsākos un garākos pārgājienos, tika apmeklēts piedzīvojumu parka “Tarzāns” batutu parks un Siguldas futbolgolfa parks.

Nometni “Sporta karalienei pa pēdām!” vadīja pieredzējuši treneri Solveiga Ziediņa un Arnolds Strenga. Nometni “Tici – Tu vari!” - Ieva Meldere un Madara Meldere.

Visas nometnes uzņēma l 24 bērniem lielu grupu un ilga 1 nedēļu, pa 6 stundām ik darba dienu – no plkst. 9.00 līdz 15.00.

 

Nometnes tiek īstenotas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros. Projekta mērķis ir sekmēt Siguldas novada iedzīvotāju veselības veicināšanas aktivitātes un slimību profilaksi, radot iedzīvotājiem iespēju iesaistīties veselību veicinošās, izglītojošās un slimību profilakses pasākumos un veicinot iedzīvotāju veselības paradumu maiņu. Projekts tiek īstenots kopš 2017. gada aprīļa un noslēgsies 2019. gada decembrī. Kopējais plānotais projekta finansējums ir 200132,27 eiro, tai skaitā Eiropas Sociālā fonda finansējums 170112,42 eiro un valsts budžeta finansējums – 30019,84 eiro.

 

Informāciju sagatavoja Solveiga Ziediņa un Ieva Meldere