Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Noslēgušas Nometnes “Bumbiņa ir ātra” un “Sportotprieks - ūdens”

No 12. līdz 16. augustam norisinājās nometnes „Bumbiņa ir ātra” un “Sportotprieks – ūdens!”, ko organizēja biedrība “Siguldas Sporta skolas atblatsa biedrība” ESF projekta Nr. 9.2.4.2/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros (identifikācijas Nr. SNP 2019/05/IZŅĒMUMS).  48 laimīgi, sportot un aktīvi atpūsties griboši bērni pavadīja lieliskas, piepildītas piecas dienas.

Abās nometnēs bērni apguva veselīga uztura pamatus un gatavoja veselīgos burgerus, uzklausīja fizioterapeita padomus un vingroja speciālista uzraudzībā. Pārgājieni un sportiskas aktivitātes noritēja visu nometnes laiku, tika apmeklēts “FISCEH slēpošanas centra”, Pēterala, Siguldas Futbolgolfa parks, Lāzertāgs, Siguldas pilsdrupas un vēl citas skaistās un aktīvai atpūtai piemērotās vietas Siguldas novadā. Nometnes “Sportotprieks – ūdens” dalībnieki Siguldas Sporta centrā pilnveidoja savas peldēšanas prasmes.

Nometnes veicināja bērnu fizisko attīstību, veselīga uztura pamatzināšanas un savstarpējās sadarbības prasmes.

Bērniem tika nodrošinātas bezmaksas pusdienas.

No 19. līdz 23. augustam notiks nākošā šī projekta nometne “Bumba ir apaļa!”.