Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Noslēgusies aktīvās atpūtas nometne "Bumba ir apaļa"

No 19. līdz 23. augustam norisinājās nometne „Bumba ir apaļa”, ko organizēja biedrība “Siguldas Sporta skolas atblatsa biedrība” ESF projekta Nr. 9.2.4.2/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros (identifikācijas Nr. SNP 2019/05/IZŅĒMUMS), kurā piedalījās 24 bērni vecumā no 8 līdz 12 gadiem.

Nometnē bērni apguva veselīga uztura pamatus un gatavoja veselīgos burgerus, uzklausīja fizioterapeita padomus un vingroja speciālista uzraudzībā. Pārgājieni un sportiskas aktivitātes risinājās visu nometnes laiku, tika apmeklēts Siguldas Futbolgolfa parks, Lāzertāgs, Siguldas pilsdrupas un vēl citas skaistas un aktīvai atpūtai piemērotas vietas Siguldas novadā. Nometnes “Bumba ir apaļa” dalībnieki vairākās nodarbībās pilnveidoja savas basketbola spēles prasmes.

Nometnes veicināja bērnu fizisko attīstību, veselīga uztura pamatzināšanas un savstarpējās sadarbības prasmes.

Bērniem tika nodrošinātas bezmaksas pusdienas.