Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Orientieristu sezona ir lieliski noslēgusies ar Siguldas Rudeni un Latvijas čempionātu nakts distancē

Siguldā ne tikai sabirušas skaistas lapas, bet arī atzīstami rezultāti Sporta skolas orientieristiem.

4.oktobrī norisnājās Latvijas čempionāts nakts distancē ar kopējo startu gleznainajās Laurenču gravās. Nakts distance ir viena no tehniski sarežģitākajām, jo ir nepieciešamas augstas orientēšanās prasmes, lai kontrolpunktus atrastu tumsā. Izcili sezonu noslēdza Mārtiņš Mežsargs, kurš 14-gadīgo grupā izcīnīja sudraba medaļu,vien zaudējot pāris sekundes uzvarētājam, tāpat atzīstams rezultāts Annijai Ošānei meiteņu 12-gadīgo grupā. Kā arī trenerim Atim Heinolam sudrabs 21A grupā.

6.oktobrī otrpus Gaujai, Turaidas pusē, sezonas noslēgums ar tradicionālo Siguldas Rudeni. Šajā dienā siguldieši atkal pārsteidz. Anetei Salavai zelts 12-gadīgo meiteņu konkurencē, ļoti labs rezultāts arī Anijai Ošānei, kura ierindojās 11.vietā, ņemot vērā, ka grupā piedalījās 31 dalībnieks. 
Meitenēm no 10-gadīgo grupas sparīgā cīņā finišā Mildai Ozoliņai izdevās iekļūt labāko trijniekā, dalot trešo vietu ar orientieristi no Gulbenes (šeit noteicošais bija foto finišs). Protams, pārējām meitenēm no Siguldas Sporta skolas arī atzīstams rezultāts vienās no pirmajām sacensībm bez marķējuma un ar kopējo startu - Dārta Neringa Krastkalne 7.vieta, Māra Bērze 9.vieta, Marta Zanberga 13.vieta un Liene Rozenberga 15.vieta no 20.dalībniecēm. 
Anete Actiņa ierindojās 5.vietā savā vecuma grupā, un Mārtiņš Mežsargs 7.vietā.

Tagad priekšā ziemas sezona ar orientēšanos uz slēpēm, gatavojamies 2020.gada sezonai. 

Treneris Atis Heinols