Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldas novada skolu atklātās sacensības ugunsdzēsības lietišķajā sportā

Jau piekto gadu notika Siguldas novada skolu sacensības ugunsdzēsības lietišķajā sportā. Kā jau tradicionāli, pasākumu organizē Rīgas rajona Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība (BUB) sadarbībā ar Siguldas Sporta skolu un Siguldas novada izglītības iestādēm. Šajās sacensībās tiek aicināti piedalīties 7. un 8.klašu skolēni, zēnu un meiteņu komandas. Šogad piedalījās 18 meiteņu un 17 zēnu komandas no Siguldas 1.pamatskolas, Siguldas pilsētas vidusskolas, Siguldas Valsts ģimnāzijas un Allažu pamatskolas, kopumā vairāk kā 200 dalībnieki. Jaunieši sacentās četrās disciplīnās – līnijas vilkšana, ugunsdzēsēju spectērpa uzvilkšanā, hidrosūkņa manipulācijas un stafete ar ugunsdzēšamo apartu. Pašā noslēgumā tika pildīts erudīcijas tests, ar jautājumiem par brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrību un ugunsdrošību.

Visprecīzāk un labāk uz erudīcijas jautājumiem atbildēja Allažu pamatskolas 8.klašu meiteņu komanda. 

Individuāli tika apbalvoti pirmo vietu ieguvēji ugunsdzēsības tērpa vilkšanā un stafetē ar ugunsdzēšamo aparātu.

Visātrākie ugunsdzēsības tērpa uzvilcēji -  7.klašu grupā ātrākā Krista Janelsīte no Siguldas 1.pamatskolas7.C klases, Artūrs Ābele no Siguldas 1.pamatskolas 7.B klases. 8.klašu grupā - Justīne Vilsone no Siguldas pilsētas vidusskolas 8.B klases un Kristaps Skanis no Siguldas pilsētas vidusskolas 8.A klases

Savukārt vislabāk un ātrāk ar ugunsdzēšamo aparātu darbojās 7.klašu grupā –Vanesa Vidiņa  no Siguldas pilsētas vidusskolas 7.B klases un Dāvis Vagelis no Siguldas 1.pamatskolas 7.B klases. 8.klašu grupā - Patrīcija Tahtamirova no Siguldas pilsētas vidusskolas 8.B klases un Ralfs Krontāls un Gabriels Kokins no Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.B klases.

Labākie:

7.klašu grupā.

Meiteņu komandas.*

1.vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 7.A klase.

2.vieta Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.B klase.

3.vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 7.B klase.

Zēnu komandas.

1.vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 7.A klase.

2.vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 7.B klase.

3.vieta Siguldas 1.pamatskolas 7. B klase.

8.klašu grupā.

Meiteņu komandas.

1.vieta Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.B klase.

2. vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 8.B klase.

3.vieta Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.C klase.

Zēnu komandas.

1.vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 8.a klase.

2.vieta Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.B klase.

3.vieta Siguldas 1.pamatskolas 8.B klase.

Liels paldies Rīgas rajona BUB priekšsēdētājam Guntim Čivčam, sacensību galvenajam tiesnesim Jānim Turauskim par sadarbību un Siguldas 1.pamatskolas direktoram Valteram Mačam.

*Apkopojot rezultātus tika pieļautas kļūdas, līdz ar to manījās vietu izvietojums 7.klašu meitenēm.

kopvērtējums_7_klašu_meitenes.xlsx