Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldas Sporta skolas orientieristes izcīna 3.vietu stafetē

21., 22.septembrī Cēsu apkārtnē risinājās Latvijas kausa posma sacensības  “Cēsu rudens 2019” stafetēs. Siguldas Sporta skolas meiteņu komanda W12 vecuma grupā 9 komandu konkurencē ierindojās 3.vietā.

Pirmo etapu veica Anete Salava, kura ieguva trīs minūšu pārsvaru pār konkurentēm. Otrajā etapā Adele Balanasas pēc nelielas kļūdas distancē noslīdēja uz 3.vietu, bet trešajā etapā Annija Ošāne cīnījās līdz galam, lai noturētu 3.vietu, lielā stresa rezultātā arī neiztiekot bez kļūdām distancē, taču tas tomēr neliedza nosargāt un izcīnīt bronzas medaļu W12 grupā, kas  ir pirmā medaļa stafetēs Siguldas Sporta skolas Orientēšanās nodaļai. Pirmo vietu izcīnīja Smiltenes “Azimuts”, otro vietu Jelgavas “Alnis”.

Siguldas puišiem M14 grupā izdevās pietuvoties labākajām trīs Latvijas klubu komandām, diemžēl šoreiz nepaveicās – tika iegūta 6.vieta 9 komandu konkurencē. Tomēr rezultāts nav slikts, ņemot vērā, ka komandas satāvā tika iekļauts jaunietis no M12 grupas, kuram distances sarežģītība bija liels izaicinājums.

Paldies Siguldas Sporta skolai par atbalstu, kopā mēs varam!