Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldietēm izcils rezultāts pasaules reitinga turnīrā

Siguldas badmintona kluba/Siguldas Sporta skolas pārstāves Jekaterina Romanova un Liāna Lencēviča izcīnījušas trešo vietu sieviešu dubultspēļu sacensībās Paņevēžā notikušajā pasaules reitinga turnīrā “RSL Lithuania International 2019”, kurā startēja vairāk nekā 240 spēlētāju no 36 pasaules valstīm.
Pirmajā kārtā siguldietes ar 21:12, 21:11 pieveica Katarinu Zablocku un Uļjanu Zaharovu no Baltkrievijas, otrajā ar 21:16, 21:18 ar pirmo numuru izliktās lietuvietes Vītauti Fomkinaiti un Gerdu Voitehovsku, ceturtdaļfinālā ar 21:13, 21:17 tika apspēlētas Basja Grodinska un Hollija Ņūvola no Skotijas, bet pusfinālā Jekaterinas un Liānas uzvaras gājienu apturēja Debora Jille un Alisa Tirtosentono no Nīderlandes – 8:21, 13:21.
Šis ir augstākais pāra Lencēviča, Romanova sasniegums, kas ļaus pacelties pasaules reitingā vismaz uz simts piecdesmito vietu.
Lietuvas turnīrā vienu kārtu pārvarēja arī Monika Radovska pārī ar krievieti Jeļenu Komendrovsku, divos setos (21-15, 21-12) piekāpjoties tam pašam Nīderlandes pārim, kurš 1/2 fināla uzvarēja pāri Lencēviča, Romanova, kā arī pēcāk uzvarēja visā turnīrā, finālspēlē divos setos (21-18, 21-10) uzvārot dānietes Christine Busch un Amalie Schulz.
Sieviešu dubultspēļu piedalījās arī Latvijas junioru pāri Arīna Babre un Arta Priedniece, kā arī Anna Kupča un Annija Rulle-Titava. Diemžēl abi pāri cieta neveiksmi jau pirmajā kārtā. 
Vienspēlēs nevienai no Latvijas badmintonistiem pamatturnīrā iekļūt neizdevās. Vistuvāk tam bija J.Romanova, kura izšķirošajā, pirmajā spēlē pieveicot Oliviju Sochu no Polijas, spēlē par vietu pamatsacensībās piekāpās Keitai Frostai no Īrijas 18:21, 12:21, kā arī Monika Radovska, kura zaudēja Dunjai Pelupesī no Šveices 11:21, 12:21.