Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Šonedēļ notiks divas Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības organizētas nometnes

12.augustā sākas divas 5 dienu ilgas Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības organizētās dienas nometnes 8-12 gadus veciem bērniem, kas notiek ESF projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros. 
Nometnes “Bumbiņa ir ātra” laikā 24 bērni piecu dienu laikā apgūs badmintona spēles pamatus, dosies pārgājienos uz Siguldas apkārtnes skaistākajām vietām, aktīvi atpūtīsies lāzertaga poligonā un futbolgolfā.
Nometnes “Sportotprieks – ūdens” 24 bērniem vairākas nodarbības notiks Siguldas Sporta centra baseinā, viņi dosies pārgājienos un aktīvi atpūtīsies futbolgolfā.
Abas nometnes bērni klausīsies fizioterapeita un uzturspeciālista lekcijas. Katru dienu nometnes dalībniekiem paredzētas pusdienas, kas tiek apmaksātas par projekta līdzekļiem.