Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Sporta nometne "Sporta karalienei pa pēdām! ir sākusies

 

Sākušās biedrības “Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības” organizētās ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros nometnes. Viena no tām ir “Sporta karalienei pa pēdām!” (identifikācijas NR. SNP 2019/05/IZŅĒMUMS

Pirmajā dienā bērni darbojās stadionā, iepazinās ar drošības noteikumiem, pēc gardām pusdienām devās uz piedzīvojumu parka “Tarzāns” batutu parku.

Nometnes “Sporta karalienei pa pēdām” otrā diena iesākās ar fizioterapeites Lindas vadītu nodarbību. Bērni atkārtoja savas zināšanas par muskuļu grupām. Apguva jaunu vingrinājumus un uzzināja, kā tos var pilveidot.

Rīta cēliena otrā daļa tika veltīta vieglatlētikai. Tika veikti skrējieni ar pretestības izpletņiem, lekta augstlēkšana un apgūta šķēpmešana. Sajūsmu izraisīja nometnes pedagoga Arnolda demonstrējums, raidot šķēpu pāri visai pļavai. Mešanas disciplīnā tika sarīkotas nelielas sacensības, kurš tālāk aizmetīs “svilpojošo raķeti”.

Pēcpusdienā devāmies uz Siguldas Gaujmalas pludmali, kur spēlējām dažādas sporta spēles.

Nometni vada pieredzējuši treneri Solveiga Ziediņa un Arnolds Strenga.

 

Informāciju sagatavoja Solveiga Ziediņa