Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Sporta skolas vieglatlēti startēs starptautiskās sacensībās Čehijā

7.septembrī 35 Siguldas Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas audzēkņi treneru Guntas Blūmiņas un Solveigas Ziediņas vadībā dosies uz Čehijas pilsētu Brno, lai startētu ikgadējās Eiropas jauniešu spēlēs. Siguldieši šajā Eiropas mēroga sporta forumā piedalījās jau pagājušajā gadā, mājup atvedot vairākas medaļas. Arī šogad ceram uz veiksmīgiem jauniešu startiem, jo uz Čehiju dosies labākie U16 un U14 vecuma grupu Siguldas Sporta skolas vieglatlēti.