Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Starptautiska sporta konference "Sports - Tava iespēja!"

8.oktobrī Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, risināsies starptautiska sporta konference "Sporta - Tava iespēja!". Tajā uzstāsies Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji, LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers, pārstāvji no Iagunijas un Lietuvas sporta iestādēm un organizācijām. Paneļdiskusijā tiks runāts par sporta infrastruktūru pašvaldībās - risinājumiem, ieguvumiem, izaicinājumiem, kā arī par Sporta fondu, Kultūrkapitāla fondu, to devumu nozares attīstībai. 

09._Darba_kārtība_08.10.2019.pdf