Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

"Tici - Tu vari" veselīga uztura un sporta nometne ir klāt

 

 

“Veselīga uztura un fizisko aktivitāšu nometnes bērniem ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā” ietvaros”

„Tici- Tu vari!”

 (3.06.-7.06.2019.)

 

03.06.2019.

1.diena.

Nometnes pirmo dienu iesākām ar aktīvu sporta nodarbību stadionā. Tika pilnveidota bērnu vispārējā fiziskā sagatavotība ar dažādiem uzdevumiem. Uzdevumi bija gan pāros, gan grupās, gan komandās, lai veicinātu bērnu komunikāciju vienam ar otru un spēju sadarboties ar saviem komandas biedriem. Uzspēlējām arī ļoti draudzīgu sporta spēli „rokasbumbu”, kur uzvarēja draudzība.

Nometnes pirmās dienas pirmo daļu noslēdzot visi piekusuši gājām uz pusdienām, uzņem jaunus spēkus dienas otrajai daļai.

Dienas pēcpusdienā gājām pāgājienā uz Pētera alu. Bērni ar smaidu sejā soļoja pa meža taciņām un gaidīja, kad nu beidzot mēs būsim klāt. Nonākuši līdz Pētera alai, visi iegāja alā iekšā un stāstīja viens otram spoku stāstus. Iepazināmies arī ar alas teiku un nostāstiem.

            Nometnes pirmā diena mums bija ļoti darbīga un sportiska. Bērni guva milzum daudz pozitīvas emocijas un smaidīgi, reizē arī noguruši devās mājās, kā pēc labi padarīta darba.

Nometnes pedagogi: Ieva Meldere un Madara Meldere

Foto: Sandra Meldere