Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Veselīga uztura un fizisko aktivitāšu nometnes skolēniem nokomplektētas

Ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu šovasar novadā norisināsies vairākas veselīgam uzturam un fiziskām aktivitātēm veltītas skolēnu dienas nometnes, ko organizēs  „Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība”. 

Siguldas Sporta skola tās audzēkņiem un citiem Siguldas novada skolēniem šovasar piedāvā šādas nometnes: 

• no 3. līdz 7. jūnijam – nometne „Tici – Tu vari!” un nometne „Sporta karalienei pa pēdām”, abas 8 līdz 12 gadus veciem bērniem;
• no 12. līdz 16. augustam – nometne „Bumbiņa ir ātra” 7 līdz 14 gadus veciem bērniem un „Sportotprieks – ūdens” 7 līdz 12 gadus veciem bērniem.
• no 19. līdz 23. augustam – nometne „Bumba ir apaļa” 8 līdz 10 gadus veciem bērniem.

Nometnes ir jau nokomplektētas, pedagogi un bērni ir gatavi tālākam vasaras darbam.

 

 

Visas nometnes var uzņemt līdz 24 bērniem lielu grupu un ilgs 1 nedēļu, pa 6 stundām ik darba dienu – no plkst. 9.00 līdz 15.00.

 

Nometnes tiek īstenotas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros. Projekta mērķis ir sekmēt Siguldas novada iedzīvotāju veselības veicināšanas aktivitātes un slimību profilaksi, radot iedzīvotājiem iespēju iesaistīties veselību veicinošās, izglītojošās un slimību profilakses pasākumos un veicinot iedzīvotāju veselības paradumu maiņu. Projekts tiek īstenots kopš 2017. gada aprīļa un noslēgsies 2019. gada decembrī. Kopējais plānotais projekta finansējums ir 200132,27 eiro, tai skaitā Eiropas Sociālā fonda finansējums 170112,42 eiro un valsts budžeta finansējums – 30019,84 eiro.

 

Informāciju sagatavoja biedrības “Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības” valdes priekšsēdētāja Lelde Bērziņa.